fbpx
 
Menüü

Hotelli üldtingimused

Broneeri

Hotelli üldtingimused ja andmekaitse tingimused kaamerate kasutamiseks

1. Tellimistingimused

1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna http://www.parkhotelviljandi.ee (edaspidi Park Hotell Viljandi broneerimise keskkond) omaniku Laidoneri KV OÜ vahel Park Hotell Viljandi broneerimise keskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Park Hotell Viljandi broneerimise keskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3. Broneerimise keskkonnas tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.
1.4. Park Hotell Viljandi ei müü alkoholi alla 18-aastastele klientidele. Hotellil on õigus isiku vanuse tuvastamiseks küsida isikuttõendavat dokumenti ning alaealise kliendi korral keelduda tellimuse täitmisest. Alaealise poolt tehtud alkohoolseid jooke sisaldavate lisatellimuste ettemaks tagastatakse ainult alkohoolse joogi maksumuse ulatuses isikule, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.

2. Hinnainfo

2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksusid.
2.2. Jälgige tähelepanelikult valitud hinnainfot. Ettemaks on kohustuslik osadele hindadele. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis hotellil on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.
2.3. Kui toa eest ei ole eelnevalt tasutud, tuleb seda teha Hotelli saabumisel kohalikus valuutas. Hotellis saab maksta: VISA, MasterCard, EuroCard ja Eesti pankade maksekaartidega.

3. Maksetingimused ettemaksuga toodetele

3.1. Kliendi poolt Park Hotell Viljandi broneerimise keskkonna vahendusel ostetud teenuse/ toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt broneerimise keskkonna kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.
3.2. Online broneerimise keskkonnas määratud summa tasumine toimub ülekandega internetipanga vahendusel või Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksetena. Internetipanga vahendusel on võimalik ülekandega maksta järgmistest pankadest:
Eesti – Swedbank, SEB, Nordea, Danske, LHV ja Krediidipank
Läti – Swedbank, SEB, Citadele ja Nordea
Leedu – SEB, Nordea, Swedbank
Soome – Nordea, Danske, Pohjola, Ålandsbanken, S-Pankki, Handelsbanken, Aktia Pankki, POP Pankki, Oma Säästopankki and Säästopankki
Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.

4. Tellimine ja tellimuse kinnitus

4.1. Tellimuse tegemisel palun sisestage tellimissüsteemi nimi, telefoninumber, e-mail, aadress, saabumise kuupäev ja ööde arv. Teie tellimus on kinnitatud, kui olete saanud tellimuse kinnituse.

5. Tellimuse tühistamine, muutmine ja raha tagastamine

5.1. Majutuse ja majutuse pakettide ostu puhul kehtivad majutusele ja pakettidele erinevad annulleerimise ja raha tagastamise tingimused. Majutuse ja majutuse pakettide muutmise, annulleerimise ja raha tagastamise tingimused on kirjas broneerimise keskkonnas valitud majutuse ja/ või majutuse paketi hinnakirjelduses. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis hotellil on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.
5.2. Majutuse ja/ või majutuse paketi kehtivus on majutuse ja/ või majutuse paketi alguse ja lõpu kuupäev. Kehtivusaja ületamisel muutub majutus ja/ või majutuse pakett kehtetuks ning see ei kuulu tagastamisele ega ümber vahetamisele.
5.3. Tellimuse muutmiseks palun tehke uus tellimus ja tühistage eelmine. Uue tellimuse tegemisel võib olla muutunud hind ja saadaolev toa kategooria.
5.4. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis hotellil on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.
5.5. Hilisema annulleerimise puhul hotell võib rakendada trahvi esimese öö maksumuses. Kui hotell kandis mingisuguseid kulutusi, mis on seotud teie tellimusega, neid peab ka hüvitama.
5.6. Teile saadetud kinnitavas e-kirjas on märgitud täpne tühistamiste tähtaeg, enne mida tuleb teha kõik tühistamised, et vältida tühistamistasusid. Lugege palun hoolikalt hotelli reegleid.

6. Privaatsuspoliitika

6.1. Online broneerimise keskkonnas tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele.
6.2. Park Hotell Viljandi ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooletele ilma Kliendi nõusolekuta, välja arvatud seaduses sätestatud juhtudel.
6.3 Töödeldavateks isikuandmeteks on andmed, mida küsitakse Ostjalt tellimuse vormistamisel (ees-ja perekonnanimi, aadress, telefoninumber, e-posti aadress).
6.4 Pangalingiga maksmise turvalisus on kaitstud SSL-turvaprotokolliga, mis tagab selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. Maksekeskus AS hoiab Tellija kaardiandmeid turvaliselt ning ei jaga neid kunagi kaupmeeste ega kolmandate osapooltega. Kaupmehe poolt ligipääsetav informatsioon piirdub kaardi tüübi (nt. Visa või MasterCard) ning kahe viimase numbriga kaardinumbrist.
Maksekeskus AS on PCI-DSS nõuetele vastav teenusepakkuja, kes pakub makselahendusi, sh vahendab Visa ja MasterCardi makseid, Euroopa Liidus tegutsevatele kaupmeestele ning muudele teenusepakkujatele.

Kaardiandmete salvestamine toimub ainult läbi turvalise SSL ühenduse ning kaupmehel ega kolmandatel osapooltel pole täielikele andmetele ligipääsu.
Juhul kui Laidoneri KV OÜ’l tekib vajadus tellimuse tühistamise, muutmise ja raha tagastamise tingimustes toodud juhtudel ja ulatuses tagastada tasutud summa Ostjale siis kasutatakse selleks Maksekeskuse turvalist keskkonda.

6.5 Videovalve. Eesmärk: vara kaitse õigustatud huvi alusel. Õiguslik alus: õigustatud huvi. Vastutav töötleja: Laidoneri KV OÜ. Täpsem info: e-post info@parkhotelviljandi.ee

 

7. Lisainfo hotelli kohta

7.1. Kui olete saanud toa tellimuse kinnituse, kuid selgub, et hotell ei saa teile võimaldada tellitud tuba, on hotellil kohustus pakkuda teile ilma lisamaksuta paremat toakategooriat või siis tuba sama tasemega hotellis.
7.2. Saabumine ja lahkumine. Hotellituba on teie kasutuses saabumispäeval kella 15.00-st kuni lahkumispäeval kella 12.00-ni.
7.3. Suitsetamisreeglid. Park Hotell Viljandi on mõeldud mittesuitsetajatele. Kui hotelli külaline rikub suitsetamiskeelu korda, siis hotellil on õigus nõuda kliendipoolset kulude hüvitamist. Suitsetamise eest on hotelli õigus nõuda kliendilt trahvi summas 1000 €.
7.4. Lemmikloomad ei ole meie hotellis lubatud.
7.5. Laste hinnapoliitika. Lapsed, vanuses kuni 3 aastat, ööbivad vanemate toas tasuta. Vanematele lastele ja täiskasvanutele lisavoodi hind 34 eurot / öö koos hommikusöögiga.
7.6. Parkimine hotelli juures, vabade kohtade olemasolul tasuta.

7.7 Me hoolime vastutustundlikust vee ja energia kasutusest. Kui soovid meie juures viibides toale vahekoristust, siis palun anna sellest teada hotelli vastuvõttu kuni kell 23.00 eelmisel päeval.

7.8 Varane sisseregistreerimine. Vastavalt saadavusele. Kuni 14.45 on kliendile tasuline, 15€/tuba. Tasumine kohapeal vastuvõttu.

7.9 Hiline väljaregistreerimine. Vastavalt saadavusele. Kuni 12.20 on kliendile tasuta, hilisem väljaregistreerimine 15€/tuba kuni kell 13.00 ning alates kell 13.00 tuleb tasuda järgmise öö maksumus. Tasumine kohapeal vastuvõttu.

8. Muu

8.1 Kliendi ja Park Hotell Viljandi vahel broneerimise keskkonna vahendusel teenuste tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

8.2 Restoranis Ormisson kehtib soodustus -10% Perekaardi ettenäitamisel. Palume soodustuse saamiseks esitada Perekaart teenindajale enne arve väljastamist.

 

Ettevõtte juriidiline nimi: Laidoneri KV OÜ
Reg.nr: 12955595
KMKR: EE101893747
Aadress: Johan Laidoneri plats 8, Viljandi 71020, Eesti
Panga nimi: Swedpank
IBAN kood: EE782200221063228873
SWIFT kood: HABAEE2X
Telefon: +372 43 53300
E-mail: info@parkhotelviljandi.ee
Kodulehekülg: www.parkhotelviljandi.ee

Ava äppiga